Syn začal navštěvovat školku krátce po druhých narozeninách. Měla jsem samozřejmě obavy, jak to bude zvládat. Za dva měsíce udělal obrovský pokrok. Je samostatnější, lépe komunikuje a díky učitelům ve školce vydrží celý den bez plenek. Nejvíce oceňuji, že učitelé přistupují ke každému dítěti individuálně, učí je řešit problémy, nekřičí na ně a opravdu dělají děti šťastnějšími.
paní Lenka V. (MŠ Brno)

S výběrem školky jsme spokojeni. Líbí se nám profesionální, ale přesto příjemný přístup personálu ze školky, vstřícnost při řešení individuálních záležitostí ohledně našeho syna a v neposlední řadě jsme se školkou spokojení z reakcí Aleška. Do školky se těší a nevyjadřuje žádné negativní pocity a postoje kdykoliv se o tématu školky bavíme. Děkujeme za váš milý přístup.
paní Radka Z. (MŠ Brno)

Se školkou jsme moc spokojeni. Mají velice citlivý přístup k dětem. Martínek je ve školce šťastný a má spoustu kamarádů. Nebojí se zeptat na něco, co neví a vždy dostane odpověď, kterou pochopí. Učitelé děti motivují a chválí, i když ne vždy je výsledek na 100%. Jediná věc, co Martínkovi trošku vadí, je, že nechodí na procházky, místo tohoho jsou jen na zahradě.
paní Petra. S. (MŠ Brno)

Naše dcera Alenka chodila do MŠ BASIC 2 roky. Po této době musím konstatovat, že se jedná o jednu z nejlepších školek v Brně. (Zkušenosti máme, je to naše druhé dítě.) Tety výborně komunikují s dětmi i rodiči a mají obrovskou trpělivost. Naše Alenka se zde naučila řešit konflikty a respektovat pravidla. Zlepšila se ve výslovnosti a artikulaci. Pro nás rodiče, kteří pracují ve službách, byla skvělá také pracovní doba do 18 hod. a bezproblémové parkování u školky. Alenka chodila do této školky velmi ráda a moc pěkně mluvila o všech tetách i paní kuchařce. Za to jim všem patří ještě jednou velký dík!
paní Jana B. (MŠ Brno)

Školku bych určitě doporučila. Hodně aktivní a tvořivá práce s dětmi. Bohatý program s jasně daným tématem – spojení zábavy s výukou v široké míře. Také jsme rádi za vedení dětí ke sportu a ke kultuře, návštěvy divadel a tělocvičny. Také způsob komunikace převzatý ze školky vede k lepší komunikaci mezi mnou a Alexem, hlavně při řešení nějakých konfliktů. Také se nám Alex více zklidnil, i když ho záchvaty zuřivosti občas ještě postihnou.
paní Jana Š. (MŠ Brno)