null

 Naše schopnosti

  • Ve Studijním centru máme první pravidlo, že děti k nám chodí rády.
  • A chodí k nám rády, jelikož se u nás opravdu něco naučí.
  • Naše technologie je postavena na porozumění.
  • Známe způsoby, jak děti nadchnout pro činnost a jak s nimi pracovat efektivně, aby dosáhly stabilních vědomostí a vybudovaly si k předmětu vztah, a tak se k nám těšily.
  • Jsme si vědomi toho, že každé dítě je osobnost, a také podle toho k nim přistupujeme.
  • Jsme schopni hned na pohovoru zjistit, v čem je potřeba dítěti pomoci, a poté naplánovat program, který problém vyřeší.
  • Jsme centrum, kde můžeme pomoci komukoli se cokoli naučit.
  • Zaměřujeme se na děti, ale chodí k nám středoškoláci, dokonce i dospělí.
  • Pokud si už opravdu nevíte rady, jak situaci vyřešit, my to umíme.

Pořádáme přednášky zdarma, kde ohlásíme proč naše metoda funguje

TERMÍNY

26.2.
19.3.
23.4.

SEMINÁŘ

13.4.

Přednášky se konají na adrese Mimoňská 645/2a, 190 00 Praha 9 – Prosek
e- mail: praha@basic.cz

Příměstské tábory

Pro VŠECHNY DĚTI (od 7 let), které chtějí aktivním a zábavným způsobem prožít týden prázdnin, ale i pro ty co si potřebují procvičit anglický jazyk.

Na veškeré přednášky a semináře je nutná registrace.

Náš tým

moravcova-sc

Nikola Moravcová

Jsem člověk veselý, optimistický, přátelský a trpělivý. Mám ráda tanec, sport, umění a zábavu. Vystudovala jsem grafický design, a ikdyž mě umění a grafika baví, až práce s dětmi se stala tím pravým. Jako lektorka tance mám zkušenosti v práci s dětmi, jak se skupinou, tak jednotlivci a hledala jsem, kde tyto zkušenosti mohu dále uplatnit a rozvíjet. Byla jsem šťastná, když jsem narazila na Basic. Jako člověku, který v dětství neměl rád učení a nebyl studijní typ je mi teď ctí, že mohu další generaci se stejnými problémy pomoci a dát jim účinné rady a tipy jak na to, které mě samotné pomohly mnohé pochopit. Je k nezaplacení sledovat, jak se mění postoj studentů k učení. A nejen k učení. Najednou už nic není nemožné.

brozova-sc kopie

Sabina Brožová

Přiznám se, že na BASIC jsem narazila náhodou. Zaujala mě studijní metoda, kterou se zde vyučuje. Byla jsem naprosto nadšená, protože jsem konečně mohla začít dělat práci, která mě naplňuje. Původně jsem byla zdravotní sestra, ale nebyl to ten pravý způsob, jak chci lidem pomáhat.
Je pravdou, že jsem si už od malička hrála na učitelku, ale nikdy mě nenapadlo, že se na tuto cestu opravdu vydám. Není krásnější pocit než to, že díky studijnímu centru mohu pomoci dětem s pohopením učiva a stávají se tak šťastnější, vzdělanější, sebevědomější a učení je baví. Pokaždé s dětmi prožívám radost z každého úspěchu, kterého dosáhnou a jsem hrdá na to, že mohu být součástí týmu pro pomoc dalším generacím, protože ony jsou naší budoucností.

Lucka

Lucie Zdeňka Kňourková

Jsem milý, usměvavý člověk, který má rád svou práci, cestování, přírodu a vaření. Ve volném čase chodím na dlouhé procházky nebo čtu knížky. Přestože jsem si svou budoucí práci představovala trochu jinak, jsem neskutečně vděčná, že jsem narazila na Basic a začala tu pracovat. Díky letní brigádě, kdy jsem dělala animátorku a byla neustále obklopena dětmi, jsem si uvědomila, že mě práce s nimi baví a chtěla bych s nimi pracovat i nadále. Sama vím, že škola není vždy procházkou růžovým sadem a občas je potřeba, aby pomohl někdo jiný. Líbí se mi, jak se v Basicu vyučuje. Děti se vzdělávají a zároveň si hrají. Je dobře, když učení děti baví a nevnímají to jako noční můru

Cena doučování

Studijní program připravujeme na míru potřebám dětí a studentů. A protože potřeby každého z nás jsou jiné, stejně tak se liší i cena a délka každého doučovacího programu.

Více informací na telefonu 770 170 710 nebo nám můžete napsat přes náš formulář.