Více o našich učitelích

Kdo pečuje o Vaše děti

JAN KOVÁŘ
Manažer Studijního centra (kovar@skolabasic.cz)

 

ING. LUCIE TRHLÍKOVÁ
Vedoucí ve Studijním centru (trhlikova@skolabasic.cz)

V životě někdy ztrácíme porozumění a smysl toho, co děláme. Mým smyslem se stal Basic. Protože není lepší den, než ten kdy se dětem rozzáří oči. Když najdou porozumění v tom, co dělají, a začne jim to dávat smysl. Když si děti začnou samy věřit a věří tomu, že mohou zvládnout cokoliv a díky tomu budou lépe připravené do života.

MGR. MARTINA BRADÁČKOVÁ
Učitelka ve Studijním centru (bradackova@skolabasic.cz)

Vždy jsem chtěla být učitelkou. Jsem ráda, že se mi to splnilo. Ve studijním centru Basic tak můžu pomáhat žákům upevnit základy, na kterých v budoucnu budou moci stavět své další vzdělávání, a můžu se podílet na tom, že se pro ně studium stane snazší a srozumitelnější. A to mě těší.

BC. ZDENKA DOSTÁLOVÁ
Učitelka ve Studijním centru (dostalova@skolabasic.cz)

Práce učitelky pro mě byla jasnou volbou již od dětství. Proto jsem také později nastoupila na pedagogickou fakultu. Během svého působení ve školním prostředí jsem však zjistila, že je situace jiná, než jsem si představovala. Rozhodla jsem se tedy jít jinou cestou a zvolila Basic, který díky svému individuálnímu přístupu a snaze apelovat na praktické využití poznatků utváří samostatně myslící bytosti se zájmem o vzdělávání. Jsem ráda, že mohu vidět, jak dětem září oči, když přijdou samy na nové věci.