Studijní centrum Brno


Také vaše dítě špatně čte a píše? Dokážete si představit, jaké potíže bude mít v dalším ročníku?

 


Více informací na tel.: 732 265 748 nebo nám můžete napsat přes náš formulář.
(nutno vyplnit vše, abychom se s vámi mohli spojit).Pořádáme přednášky ZDARMA,
které odhalí proč naše metoda funguje!

TERMÍNY

16.11.2018 v 17:00

14.12.2018 v 17:00


Přednášky se konají na adrese Dvořákova 13, Brno.


Kdo pečuje o Vaše děti

Ve Studijním centru máme první pravidlo, že děti k nám chodí rády. A chodí k nám rády, jelikož se u nás opravdu něco naučí. Naše technologie je postavena na porozumění. Známe způsoby, jak děti nadchnout pro činnost a jak s nimi pracovat efektivně, aby dosáhly stabilních vědomostí a vybudovaly si k předmětu vztah, a tak se k nám těšily. Jsme si vědomi toho, že každé dítě je osobnost, a také podle toho k nim přistupujeme. Jsme schopni hned na pohovoru zjistit, v čem je potřeba dítěti pomoci, a poté naplánovat program, který problém vyřeší. Jsme centrum, kde můžeme pomoci komukoli se cokoli naučit. Zaměřujeme se na děti, ale chodí k nám středoškoláci, dokonce i dospělí. Pokud si už opravdu nevíte rady, jak situaci vyřešit, my to umíme.

Spokojení rodiče napsali:

Basic mi pomohl věci pochopit a ne jen se to naučit nazpaměť. Díky němu si učitelka češtiny všimla pokroku a dala mi lepší známku. Díky Basicu se snad dostanu na střední školu, kterou jsem si vysnila. Zdenka je hrozně milá a se vším mi pomáhala, i když to bylo občas hodně těžký, abych to pochopila. Děkuji Basicu, že si můžu splnit svůj sen a jít na veterinu.
Valerie Ž. (16 let)

Jaké to bylo? Na „doučování“ jezdil Jiřík 4 měsíce. Nejlepší na tom vše bylo, že ho hodiny se Zdenkou bavily. Nebyla to paní učitelka, ale kamarádka, kterou chtěl „pověsit na šibenici“. Samozřejmě jen při procvičování a hádání písmen na papíře. I my „dospělý holky“ jsme se vždy domluvily a klaplo to – jakákoli změna v termínu nebo osobní setkání. Ke čtení už nemá Jirka takovou nechuť a občas si vezme i sám knížku nebo komiks. A to i ráno, když nám zbyde třeba jen pár minut před odchodem do školy. Všem „kamarádům“ našich dětí, kteří nám pomáhají v Basic, přeji mnoho elánu, energie a sil do další práce.
Paní Eva V. (syn Jirka, 9 let)   
VÍCE ZDE

Cena doučování

Studijní program připravujeme na míru potřebám dětí a studentů. A protože potřeby každého z nás jsou jiné, stejně tak se liší i cena a délka každého doučovacího programu. Více na osobním pohovoru.


E-mail: studijnicentrum@skolabasic.cz

Dvořákova 588/13 Brno, 3. patro

Číslo účtu: 2100538261/2010