BRNO
Student měsíce

baby-2166101_960_720

Anna Novotná
3. třída

PRAHA
Student měsíce

baby-2166101_960_720

Anna Novotná
3. třída

Příběhy našich studentů

Basic mi pomohl věci pochopit a ne jen se to naučit nazpaměť. Díky němu si učitelka češtiny všimla pokroku a dala mi lepší známku. Díky Basicu se snad dostanu na střední školu, kterou jsem si vysnila. Zdenka je hrozně milá a se vším mi pomáhala, i když to bylo občas hodně těžký, abych to pochopila. Děkuji Basicu, že si můžu splnit svůj sen a jít na veterinu.

Valerie Ž. (16 let)

Jaké to bylo? Na „doučování“ jezdil Jiřík 4 měsíce. Nejlepší na tom vše bylo, že ho hodiny se Zdenkou bavily. Nebyla to paní učitelka, ale kamarádka, kterou chtěl „pověsit na šibenici“. Samozřejmě jen při procvičování a hádání písmen na papíře. I my „dospělý holky“ jsme se vždy domluvily a klaplo to – jakákoli změna v termínu nebo osobní setkání. Ke čtení už nemá Jirka takovou nechuť a občas si vezme i sám knížku nebo komiks. A to i ráno, když nám zbyde třeba jen pár minut před odchodem do školy. Všem „kamarádům“ našich dětí, kteří nám pomáhají v Basic, přeji mnoho elánu, energie a sil do další práce.

Paní Eva V. (syn Jirka, 9 let)

Děkuji paní učitelce Lucii za dobrou práci v doučování Zdeňka. Hodně mu to pomohlo na střední školu zemědělskou, kam chtěl jít. Zdeněk s výukou paní učitelky Lucie byl velice spokojený, moc mu to pomohlo a zvedlo sebevědomí. Výuka Lucie Zdendu naučila v ČJ hodně věcí, které ve škole při ČJ někdy nepochopil. Lucie mu to uměla dobře vysvětlit. Tímto jí děkuji za skvělou práci. Pokud budeme potřebovat její pomoc, vždy se na ni obrátíme.

Paní Závodská (vnuk Zdeněk)