Napsali o nás

Mateřskou školku Basic jsme si vybrali na doporučení. Od maminky, která měla ve školce i své dítko.

Domluvili jsme se na setkání ohledně informací přímo ve školce. Po příchodu se nás ujal Petr a v podstatě díky jeho přístupu k dětem a k rodičům bylo potvrzeno, že je to správná volba. Jeho vystupování a jednání nás utvrdilo v tom, že bude naše dcerka ve správných rukou.

Nastala doba adaptace. Naše dcera Lenička potřebovala individuální přístup. Byla bázlivá, potřebovala dudlík, nemluvná, málo jedla. Do školy nastoupila i Pája, která je s Petrem výborná dvojka a naše Lenička si ji velmi oblíbená.

V porovnání s jinými zařízeními mohu zodpovědně říci, že přístup ve školce Basic je na úplně jiné úrovni. Dávají se zde do popředí potřeby dítěte. Po vyzvednutí Leničky ze školky zrekapituluji, jaký byl den. Poradí. Jsou příjemní. Jejich pozitivní myšlení má kladný vliv na naší Leničku a i na nás rodiče.

Po krátké docházce do školky se Lenička zbavila dudlíku. Odpadlo plakání při loučení a nyní pravidelně svačí a obědvá. Zapojuje se do kolektivu. Stala se z ní nejupovídanější holčička.

My jako rodiče pozorujeme, jak je naše holčička šťastnější. Umí se zapojovat i do aktivit venku na hřišti, v dětském koutku, kdekoliv. To co nám jako rodičům trvá měsíce, umí Basic v čele s Petrem a Pájou za týdny.

Překvapuje nás různorodost aktivit, týdenní plánování, téma vztahující se k ročním obdobím, významným událostem a svátků.

Jsme rádi za to, že je naše Lenička právě v Basicu. Je to skvělá volba.

Petr a Tatiana B.