Kontakty na učitele MŠ Brno

Kdo pečuje o Vaše děti

KONTAKTY
Monika Pejcalová pejcalova@skolabasic.cz
Zdeněk Kratochvíl kratochvil@skolabasic.cz
Barbora Šajbidorová
Julie Koželuhová
kozeluhova@skolabasic.cz

Monika Pejcalová
Už jako malá jsem chtěla být učitelkou, a tak jsem si šla za svým snem. Práce v Basicu je úžasná a naplňující. Metoda a nástroje, které se zde používají, opravdu fungují a díky nim je možné pozorovat, jak se děti zlepšují, jak sem rády chodí, jak jsou spokojené…a nejen děti, ale i rodiče a učitelé. A to je to, co dělá tuto práci tak skvělou.

Zdeněk Kratochvíl
Jsem rozený Čechoslovák se zájmem o sport, kulturu a v neposlední řadě i přírodu…ale co je hlavní se zájmem o děti. A proto když přišla nabídka na místo učitele v naší MŠ, neváhal jsem…dětský smích doprovázený tisícem otázek je to, proč jsem tady….milé maminky, vážení tatínkové jsem tu pro Vaše děti.

Barbora Šajbidorová
Hned po maturitě jsem díky Basicu dostala příležitost pracovat v oboru, který jsem vystudovala. Této příležitosti jsem se s radostí chopila a nadšení mě doposud neopustilo. Můj vztah k dětem se prohlubuje a jsem stále více přesvědčená o tom, že být učitelkou je to pravé. Také musím zmínit to, že v mateřské i základní škole pracuje skvělý kolektiv a já se od svých kolegů mohu mnoho naučit. Díky této práci jsem také mohla absolvovat velmi zajímavé kurzy. Vašim dětem se budu věnovat nejlépe, jak dovedu a budu se snažit jim předat spoustu poznatků, schopností a dovedností ze všech různých oblastí.

Julie Koželuhová
Jsem z Uherského Hradiště a hrdá na náš folklor a tradice. Učitelkou v mateřské škole jsem chtěla být už raného mládí a každá brigáda nebo zaměstnání, které jsem zkusila mě v tom jenom utvrdilo. Moc ráda zpívám a tančím a nejraději se o moje dovednosti dělím s dětmi. Taky mě baví dějepis a ruština, které studuji na MU.