Napsali o nás

Syn začal navštěvovat školku krátce po druhých narozeninách. Měla jsem samozřejmě obavy, jak to bude zvládat. Za dva měsíce udělal obrovský pokrok. Je samostatnější, lépe komunikuje a díky učitelům ve školce vydrží celý den bez plenek. Nejvíce oceňuji, že učitelé přistupují ke každému dítěti individuálně, učí je řešit problémy, nekřičí na ně a opravdu dělají děti šťastnějšími. Lenka V.

S výběrem školky jsme spokojení. Líbí se nám profesionální, ale přesto příjemný přístup personálu ze školky, vstřícnost při řešení individuálních záležitostí ohledně našeho syna a v neposlední řadě jsme se školkou spokojení z reakcí Aleška. Do školky se těší a nevyjadřuje žádné negativní pocity a postoje kdykoliv se na téma školky bavíme. Děkujeme za váš milý přístup. Radka Z.

Se školkou jsme moc spokojeni. Mají velice citlivý přístup k dětem.Martínek je ve školce šťastný, má spoustu kamarádů. Nebojí se zeptat na něco co neví a vždy dostane odpověď, kterou pochopí. Učitelé děti motivují a chválí, i když ne vždy je výsledek na 100%. Jediná věc, co Martínkovi trošku vadí je, že nechodí na procházky, ale jsou jen na zahradě. Petra. S.

Naše dcera Alenka chodila do MŠ Basic 2 roky. Po této době musím konstatovat, že se jedná o jednu z nejlepších školek v Brně. Zkušenosti máme, je to naše druhé dítě. Tety výborně komunikují s dětmi i rodiči a mají obrovskou trpělivost. Naše Alenka se zde naučila řešit konflikty a respektovat pravidla. Zlepšila se ve výslovnosti a artikulaci. Pro nás rodiče, kteří pracují ve službách, byla skvělá také pracovní doba do 18 hod. a bezproblémové parkování u školky. Alenka chodila do této školky velmi ráda a moc pěkně mluvila o všech tetách i paní kuchařce. Za to jim všem ještě jednou velký dík! Jana B.

Školku bych určitě doporučila. Hodně aktivní a tvořivá práce s dětmi. Bohatý program s jasně daným tématem -  spojení zábavy s výukou v široké míře. Také jsme rádi za vedení dětí ke sportu a ke kultuře, návštěvou divadel a tělocvičny. Také způsob komunikace převzatý ze školky vede k lepší komunikaci mezi mnou a Alexem, hlavně při řešení nějakých konfliktů. Také se nám Alex více zklidnil, i když ho občas záchvaty zuřivosti postihnou. Jana Š.