Mateřská škola Brno

LETNÍ PROVOZ NAŠÍ ŠKOLKY!

Už se Vám honí hlavou tato otázka, JAK TO UDĚLÁME PŘES PRÁZDNINY? Máme pro Vás DOBROU ZPRÁVU! Od 11. 7. do 24. 8. 2018 (7 – 18 hod.) BUDE NAŠE ŠKOLKA OTEVŘENÁ. Na Vaše dítka čeká přátelské prostředí, spousta zábavy a kamarádů. Bude se o ně starat kvalifikovaný personál.

CENA:
1 den 400 Kč

1 týden za 1 850 Kč
V ceně není zahrnuto stravné (63,- / den, 2 svačinky + oběd)

Tak už se netrapte a rychle VOLEJTE
+420 603 525 032

nebo PIŠTE na skolka@skolabasic.cz

Proč si VYBRAT právě NAŠÍ ŠKOLKU

  • Jeden pedagog maximálně na osm dětí
  • Pro děti připravujeme bohatý program
  • V rámci programu mají děti i hodiny angličtiny
  • Máme speciální adaptační program pro děti
  • Spolu s Pražskou sesterskou školkou používáme světově uznávanou a jedinečnou studijní metodu
  • Využíváme výchovnou metodu pomocí níž se dítě zorientuje v oblasti etiky a morálky
  • Zajišťujeme kompletní servis

V dnešní době je mezi dětmi mnoho agresivity a násilí. V naší školce se řídíme pravidlem: „Nedělej nikomu nic, co nechceš, aby někdo jiný dělal tobě.” Snažíme se dětem ukázat, že pomocí komunikace lze dosáhnout půjčení hračky nebo získání kamarádovy pozornosti.

Neexistuje pro nás označení hyperaktivní dítě, „živé dítě” rovná se zdravé a schopné dítě. Nepoužíváme tělesné tresty. Používáme specializovanou studijní a výchovnou metodu od humanisty L. R. Hubbarda. Je to výchova bez zákazu, znehodnocování, křiku a trestu. Dítě zvládáme trpělivou a přátelskou komunikací, ke které je zároveň záměrně vedeme.

Nesoustředíme se na chyby, ale naopak podtrhujeme to, v čem je dítě dobré. Dítě je pro nás partner, jsme mu k dispozici při zvládání problémů.

 

Děti mají pravidla, která je učíme respektovat a dbáme na to, aby znaly účel těchto pravidel. Velký důraz klademe na kvalitní a správnou komunikaci a souhlas dítěte. Pomocí pochval, oceňování a potvrzování sebemenšího úspěchu ho vedeme k námi požadovanému cíli.

Kdo pečuje o Vaše děti

Zavolejte na číslo +420 603 525 032 , napište nám na skolka@skolabasic.cz nebo vyplňte následující formulář, ozveme se Vám urychleně zpět.