null

 Naše schopnosti

 • Ve Studijním centru máme první pravidlo, že děti k nám chodí rády.
 • A chodí k nám rády, jelikož se u nás opravdu něco naučí.
 • Naše technologie je postavena na porozumění.
 • Známe způsoby, jak děti nadchnout pro činnost a jak s nimi pracovat efektivně, aby dosáhly stabilních vědomostí a vybudovaly si k předmětu vztah, a tak se k nám těšily.
 • Jsme si vědomi toho, že každé dítě je osobnost, a také podle toho k nim přistupujeme.
 • Jsme schopni hned na pohovoru zjistit, v čem je potřeba dítěti pomoci, a poté naplánovat program, který problém vyřeší.
 • Jsme centrum, kde můžeme pomoci komukoli se cokoli naučit.
 • Zaměřujeme se na děti, ale chodí k nám středoškoláci, dokonce i dospělí.
 • Pokud si už opravdu nevíte rady, jak situaci vyřešit, my to umíme.

Pořádáme přednášky zdarma, kde ohlásíme proč naše metoda funguje

TERMÍNY

26.2.
19.3.
23.4.

SEMINÁŘ

13.4.

Přednášky se konají na adrese Mimoňská 645/2a, 190 00 Praha 9 – Prosek
e- mail: praha@basic.cz

Příměstské tábory

Pro VŠECHNY DĚTI (od 7 let), které chtějí aktivním a zábavným způsobem prožít týden prázdnin, ale i pro ty co si potřebují procvičit anglický jazyk.

Na veškeré přednášky a semináře je nutná registrace.

  Náš tým

  Sabina Brožová-SC

  Sabina Brožová, DiS

  Vedoucí studijního centra

  Přiznám se, že na BASIC jsem narazila náhodou. Zaujala mě studijní metoda, kterou se zde vyučuje. Byla jsem naprosto nadšená, protože jsem konečně mohla začít dělat práci, která mě naplňuje. Původně jsem byla zdravotní sestra, ale nebyl to ten pravý způsob, jak chci lidem pomáhat.
  Je pravdou, že jsem si už od malička hrála na učitelku, ale nikdy mě nenapadlo, že se na tuto cestu opravdu vydám. Není krásnější pocit než to, že díky studijnímu centru mohu pomoci dětem s pohopením učiva a stávají se tak šťastnější, vzdělanější, sebevědomější a učení je baví. Pokaždé s dětmi prožívám radost z každého úspěchu, kterého dosáhnou a jsem hrdá na to, že mohu být součástí týmu pro pomoc dalším generacím, protože ony jsou naší budoucností.

  moravcova-sc

  Nikola Moravcová

  Lektorka studijního centra

  Jsem člověk veselý, optimistický, přátelský a trpělivý. Mám ráda tanec, sport, umění a zábavu. Vystudovala jsem grafický design, a ikdyž mě umění a grafika baví, až práce s dětmi se stala tím pravým. Jako lektorka tance mám zkušenosti v práci s dětmi, jak se skupinou, tak jednotlivci a hledala jsem, kde tyto zkušenosti mohu dále uplatnit a rozvíjet. Byla jsem šťastná, když jsem narazila na Basic. Jako člověku, který v dětství neměl rád učení a nebyl studijní typ je mi teď ctí, že mohu další generaci se stejnými problémy pomoci a dát jim účinné rady a tipy jak na to, které mě samotné pomohly mnohé pochopit. Je k nezaplacení sledovat, jak se mění postoj studentů k učení. A nejen k učení. Najednou už nic není nemožné.

  Lucka

  Lucie Zdeňka Kňourková

  Lektorka studijního centra

  Jsem milý, usměvavý člověk, který má rád svou práci, cestování, přírodu a vaření. Ve volném čase chodím na dlouhé procházky nebo čtu knížky. Přestože jsem si svou budoucí práci představovala trochu jinak, jsem neskutečně vděčná, že jsem narazila na Basic a začala tu pracovat. Díky letní brigádě, kdy jsem dělala animátorku a byla neustále obklopena dětmi, jsem si uvědomila, že mě práce s nimi baví a chtěla bych s nimi pracovat i nadále. Sama vím, že škola není vždy procházkou růžovým sadem a občas je potřeba, aby pomohl někdo jiný. Líbí se mi, jak se v Basicu vyučuje. Děti se vzdělávají a zároveň si hrají. Je dobře, když učení děti baví a nevnímají to jako noční můru

  Isabela Kvasňáková

  Isabela Kvasňáková

  Lektorka studijního centra

  Již od dětství jsem byla velmi aktivní, všestranná a zvídavá. Miluji zvířata, sport, pobyt v přírodě, techniku, četbu i umění. Jezdím na skateboardu, ráda tancuji, maluji a zpívám. Jsem usměvavá, energetická, trpělivá a přátelská. Ačkoliv jsem na Basic narazila náhodou, práce zde mne velmi naplňuje, rozvíjí a baví. Námi používanou studijní technologii mám vyzkoušenou na vlastní kůži, pomohla mi při vysokoškolském studiu fyziky, při sportu i v každodenním životě. Díky ní vím, že člověk je schopný naučit se naprosto cokoliv, o co má zájem.

  Poprvé jsem doučovala mé kamarády na ZŠ, poté průběžně celou školní docházku. Brzy na to jsem však sama začala být při studiu nedbalá, nepozorná a o své vzdělání jsem dočasně stratila zájem. Uvědomila jsem si, že nevím jak se učit a od studia jsem všemožné utíkala. To mne poté velmi omezovalo během dospívání.. Protože jsem si tímto sama prošla, cítím povinost své zkušenosti pozitivně využít a ulehčit jiným dětem cestu k vlastnímu sebeurčení a úspěchům.

  Soňa Krpálková

  Soňa Krpálková

  Lektorka studijního centra

  Po pracovních zkušenostech v různých oborech, kdy to stále nebylo takříkajíc to pravé ořechové, jsem si uvědomila, že mě to táhne k učení. Ostatně měla jsem již jistou zkušenost s výukou dětí z vedení tanečních kurzů a kroužků. Po humanitních studiích jsem tak nastoupila na pedagogickou fakultu. Brzy nato se také objevila příležitost stát se součástí týmu Basic. Basic mne oslovil svým individuálním přístupem k dětem, studijní technologií a potenciálem seberozvoje. V této práci vidím smysl, což shledávám nesmírně naplňujícím. V roli lektora mohu studentům pomoci zdolávat překážky v učení a vést je ke zvládnutí vlastní situace. A oni mě pak za to odměňují svými pokroky, které činí na cestě k úspěchu.

  Cena doučování

  Studijní program připravujeme na míru potřebám dětí a studentů. A protože potřeby každého z nás jsou jiné, stejně tak se liší i cena a délka každého doučovacího programu.

  Více informací na telefonu 770 170 710 nebo nám můžete napsat přes náš formulář.