null

 Naše schopnosti

 • Ve Studijním centru máme první pravidlo, že děti k nám chodí rády.
 • A chodí k nám rády, jelikož se u nás opravdu něco naučí.
 • Naše technologie je postavena na porozumění.
 • Známe způsoby, jak děti nadchnout pro činnost a jak s nimi pracovat efektivně, aby dosáhly stabilních vědomostí a vybudovaly si k předmětu vztah, a tak se k nám těšily.
 • Jsme si vědomi toho, že každé dítě je osobnost, a také podle toho k nim přistupujeme.
 • Jsme schopni hned na pohovoru zjistit, v čem je potřeba dítěti pomoci, a poté naplánovat program, který problém vyřeší.
 • Jsme centrum, kde můžeme pomoci komukoli se cokoli naučit.
 • Zaměřujeme se na děti, ale chodí k nám středoškoláci, dokonce i dospělí.
 • Pokud si už opravdu nevíte rady, jak situaci vyřešit, my to umíme.

Pořádáme přednášky zdarma, kde ohlásíme proč naše metoda funguje

TERMÍNY 

Přednášky se konají na adrese Dvořákova 13, Brno.

  Náš tým

  jan-kovar_manazer-skoly_web-02

  Jan Kovář

  Věřím, že každý člověk se může naučit nějakou dovednost, když chce. Problém nastává ve formě, ve které se mu dané vzdělání dostává. Tady vidím smysl mé práce: díváme se na dítě-studenta jako na člověka, který chce vědět a je to pro něj přirozené se dozvídat a učit nové věci. U nás je hlavním smyslem výuky schopnost dané informace použít a zohlednit možnosti studenta a jeho nadání. Cílem je takto vytvořit systém, který bude pro studenta a on se bude cítit během vzdělávání lépe a lépe, jelikož sám vnímá zlepšení, také mu pomoci najít své cíle v životě a vybudovat si pevné hodnoty.

  Trhlíková_

  Ing. Lucie Trhlíková
  e-mail: trhlikova@skolabasic.cz
  tel.: 732 265 748

  V životě někdy ztrácíme porozumění a smysl toho, co děláme. Mým smyslem se stal Basic. Protože není lepší den, než ten kdy se dětem rozzáří oči. Když najdou porozumění v tom, co dělají, a začne jim to dávat smysl. Když si děti začnou samy věřit a věří tomu, že mohou zvládnout cokoliv a díky tomu budou lépe připravené do života.

  Mezníková_

  Mgr. Zdenka Mezníková
  Učitelka studijního centra
  dostalova@skolabasic.cz

  Práce učitelky pro mě byla jasnou volbou již od dětství. Proto jsem také později nastoupila na pedagogickou fakultu. Během svého působení ve školním prostředí jsem však zjistila, že je situace jiná, než jsem si představovala. Rozhodla jsem se tedy jít jinou cestou a zvolila Basic, který díky svému individuálnímu přístupu a snaze apelovat na praktické využití poznatků utváří samostatně myslící bytosti se zájmem o vzdělávání. Jsem ráda, že mohu vidět, jak dětem září oči, když přijdou samy na nové věci.

  Cena doučování

  Studijní program připravujeme na míru potřebám dětí a studentů. A protože potřeby každého z nás jsou jiné, stejně tak se liší i cena a délka každého doučovacího programu. 

  Více informací na telefonu 732 265 748 nebo nám můžete napsat přes náš formulář.